Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

4 Seasons Carbon јорган

Нема на залиха
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Карбонски јорган за 4 сезони кој е составен од два јоргански панели со различна тежина кои се лесно прилагодливи според вашите потреби. Двата јоргани можат да се користат заедно или одделно. Поединечните панели се со различна дебелина, полесниот панел е со 200г/м2 и е соодветен за летниот период а подебелиот е со 400г/м2 и одговара за пролетниот и есенскиот период. Поврзете ги двата панели со пластичните дрикери и добивате топол јорган за зимскиот период. 

Опис на производот

  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека не содржи штетни хемикалии; карбонски влакна кои го намалуваат електрицитетот и ви овозможуваат порелаксиран сон и ве заштитуваат од непријатен мирис и прашина
  • Боја - бела 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - 99% Полиестер / 1% Карбон
  • Внатрешност - Полиестер 100%
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:4 Seasons Carbon јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.