Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Baby душек

2.599,00 ден.
Достапно
Само 3 на залиха

Овозможете удобен и безгрижен сон на вашите најмали, неопходен за здрав раст и развој на детето. Бебешкиот душек е комбинација од полиуретанска пена со висока густина, горен слој од мемори пена и навлака изработена од 100% чист памук. Карактеристичен е по цврстината, а во исто време, има мека и нежна навлака. Уникатниот дизајн овозможува одличен проток на воздухот со цел душекот да биде сув и хигиенски, обезбедувајќи поздрава околина за спиење. Материјалите од кој е изработен бебешкиот душек  се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот при допир.

Димензија: 120х60cm

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Baby душек
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.