Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Бебе украсни памучни постелнини

Цена од 859,00 ден. Регуларна Цена 1.100,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Памучни постелнини Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница! Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите Бебе сетови од постелнина . Ние посветивме доволно внимание и време и за Вашите најмили! Во нашата колекција се наоѓаат и Бебе постелнини од Сомниа Шоп. Бебе постелнина е составена од 1 јорганска навлака со димензија 80x120cm, навлака за перница 40х50cm и детски чаршав за јога со димензија 100x140cm. Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир. Постелнината може да се пере на 40 C.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Бебе украсни памучни постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.