Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Dual Color јорган

Цена од 799,00 ден. Регуларна Цена 1.099,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чувствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во есенски и зимски период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Dual Color јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.