Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Dual Color Family Јорган

Цена од 680,00 ден. Регуларна Цена 800,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Разубавете ја вашата спална соба со двострано обоениот јорган кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална. Двобојноста на јорганот Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална. Јорганот Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен обоениот јорган. Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во летниот и есенскиот период. 

Опис на производот

  • Димензии - 200x200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии; краевите на јорганот се изработени од Микрофибер материјал
  • Полнеж - 250g/m2
  • Боја - достапна розева/сина 
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • Навлака - Микрофибер 
  • Внатрешност - Полиестер 100% (синтетички полиестерски влакна)

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Dual Color Family Јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.