Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Memory cans classic перниче

349,00 ден.
Достапно
Само 4 на залиха

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Бебешкото перниче  е специјално дизајнирано да обезбеди мирен сон во текот на ноќта на секое бебе. Перничето е наменето за возраст од 6 месеци до 3 години. 

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 30cm x 45cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот е безбеден за употреба; перфорациите допуштаат слободна циркулација на воздухот низ самата перница
  • Боја - бела 

Состав

  • Навлака - 100% памук и истата има патент 
  • Внатрешност - Ситен топчест полиестерски, анти алергенски полнеж и перфорирана мемори пена
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Memory cans classic перниче
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.