Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Memory contour перница

699,00 ден. 1.500,00 ден.
Нема на залиха

Анатомски обликувана перница со две висини ви нуди максимално ниво на поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на 'рбетот за време на спиењето.  Истражувањата покажуваат дека контур обликот кој што ја има перницата ја овозможува најдобрата поддршка на вратот и главата.

Опис на производот

  • Висина - средна
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии; еластичната структура на перницата придонесува за совршено распоредување на тежината на главата и избегнување на несакани последици на вкочанетост во вратот; мемори пената овозможува перницата да се прилагоди во совршена форма која што ќе одговара најдобро за добар сон.
  • Боја - бела

 

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Memory contour перница
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.