-22%

2+1 Капитоне перници

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

900 ден 699 ден

Силиконскиот топчест фибер со коj е исполнета  Capitone перницата дава чувство на мекост и еластичност. Имате уникатна можност сами да ја одредите цврстината и висината на перницата со додавање или одземање на полнежот.

Перницата може да се пере на 40º C
Материјалите од кои се направени Капитоне перниците се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.8 kg
Димензии 50 x 70 x 12cm
Состав

Обвивка: Полиестер
Внатрешност: Топчиња од сликонски полиетерски влакна

1 review for 2+1 Капитоне перници

  1. Rated 5 out of 5

    Mereme Idrizi

    Super

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *