Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Bamboo јорган

Нема на залиха
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Луксузен јорган со бамбусови влакна - јорганот е исполнет со полнеж од природни бамбусови влакна со што се овозможува одлично регулирање на температурата. Бамбусовите влакна ќе ја апсорбираат влагата и ќе ви овозможат подобар ноќен сон во пријатна темепаратура во текот на ноќта. Бамбусовите влакна се крајно удобни и се направени со револуционерна техника која овозможува дел од природата да го имате во својот дом. Овој јорган слободно можеме да кажеме дека дише и е природен терморегулатор но и најважното е ултра мек т.е. нуди совршена удобност која му е потребна на вашето тело. Обвивката на јорганот е изработена од мек микрофибер. Јорганот може да се пере во машина на 40°C. Материјалите од кои е направен jорганот со бамбусови влакна е со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии. Состав: 100% Полиестер Внатрешност - 50% Bamboo; 50% Полиестер.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Bamboo јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.