-22%

Бебе украсни памучни постелнини

1.100 ден 859 ден

Памучни постелнини
Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница!
Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите Бебе сетови од постелнина .
Ние посветивме доволно внимание и време и за Вашите најмили! Во нашата колекција се наоѓаат и Бебе постелнини од Сомниа Шоп. Бебе постелнина е составена од 1 јорганска навлака со димензија 80x120cm, навлака за перница 40х50cm и детски чаршав за јога со димензија 100x140cm.
Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир.
Постелнината може да се пере на 40oC.

Clear

Дополнителни информации

Состав:

Материјал: 100% Памук

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Бебе украсни памучни постелнини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *