Бебешки кебенца

Бебешки ќебенца

Израдувајте ги вашите најмили со прекрасните меки ќебенца.
Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите ќебенца со прекрасни дезени.
Ние посветивме доволно внимание и време и за Вашите најмили! Дозволете им да уживаат во мекоста и да се радуваат на интересните дезени. Може да ги користите во количка и да уживате во долгите прошетки.
Ќебенцата може да се перат на 40oC.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

Модел

,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Бебешки кебенца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *