Бебешки Ranforce постелнини

649 ден

Бебешки Ranforce Постелнини.

Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница!
Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите Бебе сетови од постелнина .
Ние посветивме доволно внимание и време и за Вашите најмили! Во нашата колекција се наоѓаат и Бебе постелнини од Сомниа Шоп. Бебе постелнина е составена од 1 јорганска навлака со димензија 110х150cm, навлака за перница 35х45cm и детски чаршав за јога со димензија 110x150cm.
Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир.
Постелнината може да се пере на 40oC.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

Модел

, ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Бебешки Ranforce постелнини”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *