BOX перница

599 ден

Box перницата овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.
Исполнета со полиестерски влакна кој ви нуди удобност при спиењето.
Box перницата е вистински избор за Вас доколку преферирате перници со класичен облик.
Перницата е перлива на 40°C.
Една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со висококвалитетната Box перница.

Сите материјали од кои е направена Box перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

48 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

60х60 cm

Состав

Материјал: 100% Памук
Внатрешност: 100% Силиконски полиестерски топчести влакна

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “BOX перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *