-51%

Капитоне перница

490 ден 239 ден

Силиконскиот топчест фибер со коj е исполнета  Капитоне перницата дава чувство на мекост и еластичност. Имате уникатна можност сами да ја одредите цврстината и висината на перницата со додавање или одземање на полнежот.

Материјалите од кои е направена Капитоне перницита се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.
Перницата може да се пере на 40º C

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 0.8 kg
Димензии 50 x 70 x 12cm
Состав

Обвивка: Полиестер
Внатрешност: Топчиња од сликонски полиетерски влакна

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Капитоне перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *