Декоративни прекривки

449 ден

Направете ја вашата соба пријатен простор со прекрасните дезени на декоративните прекривки. Лесни и топли, со модерен дизајн, изработени од мек микрофибер. Различни дезени кои дефинитивно ќе и дадат луксуз и елеганција на вашата соба.

Прекривката може да се пере на 40°C.

Материјалите од кои е направена декоративната прекривка се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира безбедна употреба на производот.

 

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

, , , , , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Декоративни прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *