Double Face Јорган

Разубавете ја вашата спална соба со двострано обоениот јорган кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
Двобојноста на јорганот Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.
Јорганот Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен Anthracite/Red обоениот јорган.
Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во летниот период.

Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

,

Состав

Материјал: 100% Полиестер обоен
Внатрешност: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Double Face Јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *