-27%

Dual Color јорган

1.099 ден 799 ден

Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во есенски и зимски период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Состав

Материјал: 100% обоен полиестер;
Внатрешност 100% полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Dual Color јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *