-13%

Dual Color Winter јорган

Rated 5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
(3 Рецензии)

690 ден890 ден

Зимскиот Dual Color јорган е со полнеж од 400гсм кој што ќе ви овозможи топли ноќи во зимскиот период од годината.

Екстра мек и пријатен при допир.

Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Идеален јорган кој ја одржува топлината на вашето тело во зимскиот период.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Состав

Материјал: 100% обоен полиестер
Внатрешност: 100% полиестер

Димензии

, ,

Боја

, , , , ,

3 reviews for Dual Color Winter јорган

 1. Rated 5 out of 5

  Весела

  Одличен јорган!
  Ви благодарам!

 2. Rated 5 out of 5

  slavica

  Prekrasni I udobni meki I topli sovrsenstvo vi blagodaram sekoja pofalba.

 3. Rated 5 out of 5

  Весна

  Јорганот е преубав мек, лесен и пријатен .Брза достава ,нарачката ја добив следниот ден 🙂 Продолжете така одлични сте !

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *