Easy јорган

Принтаниот јорган Easy e изработен од памук и исполнет со полиестерски влакна. Јорганот Easy ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја одржува топлината на вашето тело.
Идеален декоративен јорган за пролетен и есенски период.
Јорганот Easy може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен jорганот Easy се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
Димензии

,

Состав:

Материјал: 100% Памук
Полнеж: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Easy јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *