-40%

Ella перница

499 ден 299 ден

Ella перницата ви нуди максимално ниво на поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Формата ви овозможува непрекината циркулација на воздухот во текот на ноќта. Нејзината навлака е изработена од полиестерски ткаени влакна што и дава поголем волумен и поголема мекост и удобност на самата перница. Навлаката на перницата има своја препознатливост по нејзинот дизајн на штеповање со прави канали.

Ella перницата може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

 

 

Нема на залиха

Дополнителни информации

Состав

Навлака: 100% Микрофибер.
Внатрешност : Полиестер 100%

Полнеж:

500 грама

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Ella перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *