-29%

Идеал перница

690 ден 490 ден

Идеал перницата е создадена со цел сами да можете да ја прилагодите висината на вашата перница.
Создадете ја Вашата идеална комбинација на висина и мекост на Вашата перница со комбинирање на внетрешните полнежи.
Перницата има во себеси три различни полнежи од: 150г., 250г. и 350г., со кои можете да креираате 7 различни комбинации.
Внатрешните перници и навлаката можат да се перат во машина на 40оC.
Сите материјали од кои е направена Perfect перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

2 на залиха

Дополнителни информации

Тежина 1.1 kg
Димензии 50 x 70 x 15cm
Состав

Обвивка: Штепован полиестер;
Внатрешност: Три мини перничиња со различна тежина исполнети со полиестерски влакна

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Идеал перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *