Kiddo јорган

Rated 4.50 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 Рецензии)

Разиграните мотиви и принтови на пилиња и астронаути се одличен декоративен елемент за детска соба, идеални и омилени кај децата.
Принтанитe јоргани Birds & Astronaut сe изработени од микрофибер обвивка и исполнети се со полиестерски влакна.
Јорганите се исполнети со 200 грама полнеж на метар квадратен со што се добива идеална терморегулација за пролетен и есенски период.
Материјалите од кои е направен jорганот Birds и јорганот Astronauts се со Oeko-Tex® сертификат.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

Состав

Навлака : Полиестер
Внатрешност: Полиестер

2 reviews for Kiddo јорган

 1. Rated 5 out of 5

  Борка

  Моите деца многу ги сакаат овие јорганчиња.
  Одличен квалитет и одлични цени .
  Прекрасни сте

 2. Rated 4 out of 5

  sandra2pac (verified owner)

  Фино јорганче. Лесно и релативно топло.

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *