Комфо јорган

590 ден

Комфо јорганот е идеален јорган за пролетниот и есенскиот период од годината. Јорганот ја одржува и регулира топлината на вашето тело во пролетен и есенски период.
Комфо јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна.
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Материјалите од кои е направен Комфо jорганот се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

40 на залиха

Дополнителни информации

Тежина1 kg
Димензии155 x 200cm
Состав

Навлака: 100% Полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Комфо јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *