-17%

Latex Перница

1.199 ден 999 ден

Latex перницата составена од 4 дела ќе ви овозможи мекост и удобност во спиењето во текот на целата ноќ. Првиот дел со 250 грама полиестерски влакна. Вториот и третиот дел со латекс кој што овозможува проток и циркулација на воздух.Четвртиот дел со 400 грама полиестерски влакна. Навлака од 100% најквалитетен памук. Овозможува правилна потпора на грбот и вратот. Ќе се разбудите наспани и одморени без болки. Димензија 50х70см.

45 на залиха

Дополнителни информации

Состав

Навлака: 100% Памук
Внатрешност: 100 % Полестерски топчиња + Latex pad

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Latex Перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *