Latex white перница

699 ден

Обезбедете добар сон со новата латекс  перница. Благодарение на блокот од латекс пената, перницата овозможува совршена потпора на главата и вратот без разлика на позицијата на спиење. Истиот е изработен со посебна перфорација кој овозможува непрекинат и континуиран проток на воздух. Се препорачува за оние кои што спијат на грб  или странично. Навлаката има во патент и истата се пери на 40º C.

Достапна димензија: 40х60

Материјалите од кои е направена оваа перница се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира безбедна употреба на производот.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Latex white перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *