-23%

Lunna памучен јорган

999 ден1.199 ден

Обвивката на јорганот е изработена од природни материјал – памучна ткаенина
Практичен и перлив јорган со долг век на траење
Јорганот може да се пере во машина на 40°C.
Јорганот е достапен во димензии 140x200cm и 200х200cm.
Материјалите од кои е направен памучниот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Clear

Дополнителни информации

Димензии cm
Димензии

,

Состав

Навлака: 100% памук
Внатрешност: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Lunna памучен јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *