Мемори Елит перница

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

Уникатна перница  изработена од двобојна комбинација на NF и Visco пружини. Иновативниот внатрешен дел овозможува отпорност на притисок, како и брзо и лесно враќање во првобитнатниот облик. Различната цврстина на NF i Visco  пружините  придонесува за ублажување на притисокот на допирните точки и за редуцирање на болката во вратот и рамената. Благодарение на единствената ткаена “3D Airmash Spacer” навлака добивате идеална свежина и удобност во текот на ноќта.  Перницата совршено придонесува за ослободување од стрес.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

,

Состав

Навлака: 100% памук со иновативен 3D Airmesh spacer;
Внатрешност: Два типа на пружини, NF на краевите и Visco во средината уредно поставени и поврзани меѓу себе со два слоја на перофрирани блокови. Внатрешноста е обвиткана со слој од полиестерски влакна.

1 review for Мемори Елит перница

  1. Rated 5 out of 5

    Елена

    Одлична перница! Супер квалитет!

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *