-53%

Мемори контур перница

1.500 ден 699 ден

Анатомски обликувана перница со две висини ви нуди максимално ниво на поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Еластичната структура на перницата придонесува за совршено распоредување на тежината на главата и избегнување на несакани последици на вкочанетост во вратот. Мемори пената овозможува перницата да се прилагоди во совршена форма која што ќе одговара најдобро за добар сон. Истражувањата покажуваат дека контур обликот кој што ја има перницата ја овозможува најдобрата  поддршка на вратот и главата.

161 на залиха

Дополнителни информации

Димензии:

50 х 30 х 9 х 7cm

Навлака

100% Полиестер

Внатрешност

Мемори пена

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Мемори контур перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *