-50%

Memory Gel перница

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 Рецензии)

1.599 ден 799 ден

Мемори Гел перницата е составена од мемори пена со висока густина и Cooling Гел блок во средината на перницата.
– Мемориската пена Ви овозможува оптимална положба на вратот и ребетот во текот на спиењето при што ги намалува или целосно отстранува болките во вратот што можат да се јават во утринските часови.
Притоа во текот на ноќта сонот е длабок, телото опуштено а утрото се будиме одморени, спокојни и спремни за предизвиците што ги носи денот.
– Cooling Гел делот Ви овозможува идеален баланс помеѓу температурата и притисокот на главата врз перницата, така што потполно се прилагодува на обликот на главата и рамномерно ја распоредува температурата при што не генерира повисока температура, напротив ја одржува рамномерно температурата веднаш штом перницата се прилагоди на контурите од главата.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Димензии 30 x 50cm

2 reviews for Memory Gel перница

  1. Rated 5 out of 5

    Jasmina Petreska

    Prezadovolna

  2. Rated 5 out of 5

    aleksandar-mihajlovski (verified owner)

    Удобна со одлична потпора

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *