-17%

Dual Color Family Јорган

499 ден699 ден

Разубавете ја вашата спална соба со двострано обоениот јорган кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
Двобојноста на јорганот Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.
Јорганот Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен обоениот јорган.
Материјалот од кој е направен јорганот е Микрофибер, додека полнежот е од синтатички полиестерски влакна со тежина од 250 грама на метро квадратно, краевите на јорганот се изработени од Микрофибер материјал
Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во летниот и есенскиот период.
Материјалите од кои е направен микрофибер обоениот jорган се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Јорганот може да се пере во машина на 40°C.

Clear

Дополнителни информации

Боја

, , , , ,

Состав

Навлака: Полиестер
Внатрешност: Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Dual Color Family Јорган”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *