Новогодишни украсни перничиња

230 ден

Новогодишни и божиќни перничиња.

Дозволете да ја донесеме божиќната магија и во вашиот дом !!
Димензијата на перничињата е 50x50cm.
Материјалот од кој е изработена на навлаката од перничињата е 100% памук, со висок квалитет поради големиот број на памучни конци кои се употребени во неговата конструкција. Навлаката има свој специфичен принт, во духот на предновогодишните и божиќните празници.
Полнежот на перничињата е изработен од полиестерски топчести влакна кои лесно се распоредуваат низ внатрешноста на перничињата.
Сомниа Шоп Ви нуди Божиќна атмосфера,дух и расположение во вашиот Дом.
Материјалите од кои се изработени перничињата се со Oeko-Tex сертификат, кој гарантира дека нема да предизвикаат никаква алергија кај Вас и вашите најмили.
Перничињата може да се перат на 40°C.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

50 x 50cm

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Новогодишни украсни перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *