Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Перница со Гел пад

699,00 ден.
Нема на залиха

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Памучна перница со гел пад.Она што ја издвојува оваа перница е иновативната технологија Gel Pad. Гел подлогата, интегрирана во една целина во перницата, нуди исклучителна регулација на температурата. Кажете му збогум на потењето и вртењето поради топлина или притисок! Подлогата за гел работи хармонично за одржување на ладна и удобна средина за спиење, а истовремено рамномерно го распределува притисокот низ вашата глава. Замислете како тонете во облак од мекост додека ја ставате главата на оваа перница, чувствувајќи го нежното чувство на ладење на гел подлогата.

Опис на производот

  • Висина - средна
  • Димензии - 50cm x 70cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии; за да се обезбеди максимална удобност, гел-падот е обвиткан во мрежест капак што дише. Овој дополнителен слој не само што ја подобрува целокупната атмосфера, туку и додава дополнителен допир на луксуз
  • Боја - бела

Состав

  • Навлака - 100% Памук + Гел Пад (овозможува регулирање на температурата и прави баланс помеѓу температурата и притисокот на главата)
  • Внатрешност - 100% Полиестерски топчиња
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Перница со Гел пад
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.