Перничиња за столици

Обновете ги вашите столици со украсните перничиња од Сомниа Шоп. Меки и удобни во различни бои и дезени кои што ќе ги освежат вашите дворови и тераси. Изработени од сунгер и обложени со материјал во неколку бои. Перничињата имаат и ластици кои што овозможуваат да се зацврстат за столот, со што се зголемува нивната функционалност. Перничето се става само на долниот дел од столот. Може да се пере во машина на 40 степени.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Модел

, , , , , , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Перничиња за столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *