Petunia комплет

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

699 ден

Разубавете ја вашата спална соба со еднострано принтаниот сет Petunia (јорган/и и перница/и) кој истовремено ја носи удобноста во вашата спална.
Принтаниот сет  Ви овозможува менување на страните со што истовремено го менувате изгледот на вашата спална.
Јорганот е наменет за пролетно/есенскиот дел од годината при што Ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста и топлината на обвивката од која е изработен микрофибер јорганот.
Перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето.

Clear

Дополнителни информации

Димензииcm
Состав

Навлака 100% Полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

1 review for Petunia комплет

  1. Rated 5 out of 5

    Elena

    Prezadovolna sum od postelinata, stigna za eden den i za cenata e odlicen proizvod. Toplo ja preporacuvam.

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *