-26%

Плишани ќебенца

369 ден459 ден

Чувствувајте се топло и пријатно во секој момент и уживајте во ладните денови.Совршен избор за вашиот дом или за во кола. Соодветно за надворешни активност како кампувања или патувања. Меко, трајно и лесно за одржување.

Сите материјали од кои се изработени плишаните ќебенца  се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

 

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

, ,

Состав

100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Плишани ќебенца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *