Сатенска постелнина

1.799 ден2.799 ден

Внесете максимална хармонија, удобност и раскош во вашата спална соба и уживјате во свиленкаста мекост со изборот на овој луксузен комплет за спална. Оригиналниот памучен сатен е исклучително пријатен на допир, поседува фин сјај и деликатност, и за разлика од вештачките материјали, не се лепи по телото. Памучниот сатен е одличен за изработка на постелнини, се карактеризира со одлични апосрбирачки својства, дава нежност и удобност при допир.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

, , ,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Сатенска постелнина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *