Snowflake перница

110 ден

SNOWFLAKE перницата е изработена од микрофибер и исполнета со полиестерски влакна кои нудат удобност и мекост при спиењето. Наменета за спиење во сите позиции.
Вистински избор за сите кои преферираат спиење на класични перници.
Перницата може да се пере на 40º C.
Сите материјали од кои е направена оваа перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

96 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Snowflake перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *