Snowflake перница

110 ден

SNOWFLAKE перницата е изработена од микрофибер и исполнета со полиестерски влакна кои нудат удобност и мекост при спиењето. Наменета за спиење во сите позиции.
Вистински избор за сите кои преферираат спиење на класични перници.
Перницата може да се пере на 40º C.
Сите материјали од кои е направена оваа перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

200 на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Snowflake перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *