Сомниа памучен сет

550 ден800 ден

Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница!
Од  срце ви го нудиме Сомниа памучен сет .
Ние посветивме доволно внимание и време  за Вас и  Вашите најмили!

Единечниот сет е составен од: една јорганска навлака 140х200см, навлака за перница 50х70см. Дуплиот сет е составен од: една јорганска навлака 200х200см, две навлаки за перница 50х70см.
Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и мекоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир.
Постелнината може да се пере на 40C.

Clear

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

,

Состав

100% памук

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Сомниа памучен сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *