Музичка Перница

490 ден

Sound Asleep музичката перницата ќе ви овозможи да се опуштите со звуците кои ги слушате без да му пречите на вашиот партнер/ка. Слушајте ја вашата омилена музика, аудио книги, па дури и научете сами јазик. Овој уникатен производ не бара апсолутно никакви слушалки. Со Sound Asleep перницата добивате 3,5mm стерео приклучок со кабел со кој можете да ја приклучите на вашиот мобилен телефон. Музичката перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е 50% памук и 50% полиестер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна, со кои истовремено е обвиткан звучникот.

Sound Asleep Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Сите материјали од кои е направена Sound Asleep перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Нема на залиха

Дополнителни информации

Димензии

Состав:

Навлака: 50% Памук, 50% Микрофибер
Внатрешност: 100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Музичка Перница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *