Украсни Прекривки

Направете ја вашата соба пријатен простор за одмор со прекрасните дезени на декоративните прекривки. Лесни и топли, изработени од памук и полиестер. Спој на природен и синтетички материјал кој ќе ве освои со својата мекост и нежност. 2 различни дезени кои дефинитивно ќе и дадат свежина на вашата соба. Прекривката може да се пере на 40°C.

Материјалите од кои е направена декоративната прекривка се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

,

Модел

,

Состав

Материјал: 50% Полиестер / 50% Памук
Внатрешност: 100% Полиестер

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Украсни Прекривки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *