Бесплатна достава на сите нарачки над 3000 денари.

Urban јорган

Цена од 699,00 ден. Регуларна Цена 899,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина

Урбан јорганот е изработен од комбинација на памук и полиестер, спој на природен и синтетички материјал. Полиестерот е издржлив и потраен од памукот, додека памукот е помек и лесен. Со комбинација на овие два материјали јорганот ќе биде подолготраен без да се наруши Вашата удобност, ќе и овозможи на кожата да дише и во исто време да ја одржува и регулира температурата на телото. Јорганот е исполнет со полиестерски влакна, а неговата “урбана” надворешност го привлекува окото и овозможува Вашата соба да изгледа модерно, средено и топло.

Состав: Навлака - 50% памук / 50 % полиестер

Внатрешност - 100% полиестер

Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Urban јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.