Velvet перничиња

229 ден

Изберете украсни перничиња кои ќе го разубават вашиот дом и ќе му дадат нов, модерен и префинет изглед на вашето омилено катче. Различни бои, уникатен начин на изработка и врвен квалитет.

Навлаката од перничињата се пере  на 30°C.

Материјалите од кои се изработени перничињата се со Oeko-Tex сертификат, кој гарантира безбедна употреба на производот.

Clear

Дополнителни информации

Боја

, ,

Димензии

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Velvet перничиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *