Заштитни маски

Сомниа Шоп им излегува во пресрет на своите клиенти секогаш кога им е најпотребно. Маските се составени од три слоја на полипропилен кои што нема да дозволат штетните честички во воздухот да допрат до вас. Маските ги имаме со ластик и со врвки и истите се спакувани во кутија. Маските со врвки се спакувани по 30 маски во кутија, а маските со ластици се спакувани по 50 маски во кутија.
Да се заштитиме за доброто на сите.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Модел

,

Рецензии

Сеуште нема рецензии

Бидете први кој ке направи рецезија за “Заштитни маски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *