Зен перница

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

Перницата претставува луксузна комбинација на надворешна мемори обвивка исполнета со силиконизиран топчест фибер. Се вбројува во  категоријата на перници кои овозможуваат исклучително чувство на удобност и мекост во текот на ноќта. Идеална за обожавателите на спиење на мека перница.

Навлаката може да се пере во машина на 40º C.

Сите материјали од кои е направена Зен перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Димензии

50×70, 60×60

Состав

Навлака: Тери 80% полиестер 20% памук
Внатрешност: Блокови од Мемори Пена исполнети со силиклонизиран топчест фибер.

1 review for Зен перница

  1. Rated 5 out of 5

    Марија Јанеска

    Конечно он лајн продавница со прозводи за спална соба. Си купив зен перница има многу удобна навлака и е доста мека за спиење. Лајк!!!

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *