Ziggi комплет

Rated 5.00 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 Рецензии)

Јорганот одлично се комбинира и лесно се вклопува со дезен кој е со моден ентерирски стил.
Универзалноста на боите даваат можност за комбинирање и во детските соби.
Одлично за летниот период.
Внатрешноста на сетот е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
Ziggi сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.
Јорганот и перницата може да се перат во машина на 40°C.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Состав:

Навлака: 100% Полиестер
Внатрешност: 100% Полиестер

2 reviews for Ziggi комплет

 1. Rated 5 out of 5

  Anita

  Ziggi setot e stvarno top. Prekrasen dezen za leten period.
  Boite vnesuvaat toplina vo vasiot dom.
  Sekoja cest!

 2. Rated 5 out of 5

  Македонка

  Зигги сет 220-240=1199

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *