Зимски Koni јоргани

Rated 5.00 out of 5 based on 1 customer rating
(1 Рецензија)

Време е за нов изглед на вашиот кревет со Кони зимските јоргани.
Лицето на принтанитe јоргани на Сомниа Шоп e изработено од принтан материјал во повеќе дезени, додека пак позадината е еднобојна . Внатрешноста на јорганите е исполнета со микрофибер влакна.
Внатрешноста на јорганите е со тежина од 500 грама полнеж на метар квадратен со што се добива идеална терморегулација за зимски период.
Материјалите од кои се направени принтаните јоргани се со Oeko-Tex® сертификат, што гарантира дека нема да предизвикаат никакви алергии.
Јорганот може да се пере на 40oC.

Овој производ во моментов не е на залиха.

Дополнителни информации

Модел

Diamonds, Pastel Mountain

Состав

Навлака: 100% Микрофибер
Полнеж: 100% Полиестер

1 review for Зимски Koni јоргани

  1. Rated 5 out of 5

    Biljana (verified owner)

    Преубав мек и топол јорган. Обожавам да спијам во него

Напишете рецезија

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *