Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Ranforce – Детски постелнини

Цена од 1.050,00 ден. Регуларна Цена 1.350,00 ден.
Достапно
Само %1 останати


Децата го заслужуваат само најдоброто, овозможете им мека, памучна постелнина од најквалитетните материјали. Направете им го местотото на спиење удобно катче на безгрижен и мирен сон. Дозволете им да уживаат во мекоста и удобноста,а воедно и да се радуваат на интересните дезени.  Постелнината овозможува да се чувствувате свежо и пријатно за време на вашиот сон.


Опис на производот

  • Димензии на единечни - јорганска навлака:140x200см, навлака за перница:50х70см, долен чаршав за душек:150х220см
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии 
  • Боја - достапни повеќе различни дезени
  • Одржување - перење во машина на 40º C

Состав

  • 100% памук - го пропушаат воздухот и не му дозволува на телото да се поти додека спие вашето дете
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Ranforce – Детски постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.