Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Tara - Памучни Постелнини

Цена од 1.399,00 ден.
Достапно
Само %1 останати
Tara - Памучни постелнини. Време е за нов изглед за вашиот кревет, јорган и перница! Сомниа Шоп, од се срце ви ги нуди новите сетови од постелнина – како единечниот сет, така и дуплиот сет. Единечниот сет на Сомниа Шоп може да го пронајдете во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 140х200cm, една навлака за перница 50x70cm, и чаршав со ластик за јога со димензија 90x200cm. Дуплиот сет, исто така може да се пронајде во различни бои и дезени. Составен е од 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и чаршав со ластик за јога со димензија 160x200cm. Дуплиот сет го имаме со уште една опција и тоа 1 јорганска навлака со димензија 200x200cm, две навлаки за перници 50x70cm и чаршав со ластик за јога со димензија 180x200cm Материјалите од кои се изработени постелнините се од 100% памук, го пропушаат воздухот и не му даваат на вашето тело да се поти додека спиете. За нежноста и дишливоста на материјалот може да се уверите уште при првиот допир. Постелнината може да се пере на 40 C.
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Tara - Памучни Постелнини
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.