Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Urban јорган

Цена од 700,00 ден. Регуларна Цена 899,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

Овој производ има лимитирана количина


Урбан јорганот е изработен од комбинација на памук и полиестер, спој на природен и синтетички материјал. Полиестерот е издржлив и потраен од памукот, додека памукот е помек и лесен. Со комбинација на овие два материјали јорганот ќе биде подолготраен без да се наруши Вашата удобност, ќе и овозможи на кожата да дише и во исто време да ја одржува и регулира температурата на телото. Јорганот е исполнет со полиестерски влакна, а неговата “урбана” надворешност го привлекува окото и овозможува Вашата соба да изгледа модерно, средено и топло.

Опис на производот

  • Димензии - 140x200/200х200
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека производот не содржи штетни хемикалии
  • Боја - шарена

Состав

  • Навлака - 50% памук / 50 % полиестер
  • Внатрешност - 100% полиестер
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Urban јорган
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.