Со секоја нарачка над 3000 денари добивате бесплатна достава! 

Velvet перничиња

Цена од 269,00 ден.
Достапно
Само %1 останати

somnia zadovolstvoto e zagarantirano
Изберете украсни перничиња кои ќе го разубават вашиот дом и ќе му дадат нов, модерен и префинет изглед на вашето омилено катче. Различни бои, уникатен начин на изработка и врвен квалитет. 

Опис на производот

  • Висина - ниска
  • Димензии - 50cm x 50cm
  • Изработка - Материјали со Oeko-Tex® сертификат - гаранција дека нема да предизвикаат никакви алергии
  • Боја - розева, сива и црна
  • Одржување - перење во машина на 30º C
Внесете ваша рецензија
Оставете рецензија:Velvet перничиња
Ваша оцена

Сомниа Шоп 2023 ®

Copyright © 2022-present Digital ID, Inc. All rights reserved.